Category: DEFAULT

9 Comments

 1. Mikagar
  Kafe, jeshile, blu, gri apo e zezë, cila është ngjyra e syve tuaj? Të gjitha ngjyrat e syve janë të bukura dhe unike. Ju nuk e dinit, por ngjyra e syve ju bën edhe të veçantë.
  Reply
 2. Taktilar
  Këngëtarja e mirënjohur nga Shkupi, Tuna ka nxjerrë në publik videoklipin e saj më të ri. “E para dhe e fundit” titullohet kënga që është realizuar nga EMF Creative.
  Reply
 3. Meztirg
  PE NUK THUA QE NE U SHPERBEME SE NUK KEMI INTELIGJENCE E INFORMACION PO LETER HIGJNIKE QE 25 VJT FSHIJNE BYTHEN E SALIUT,NANOS,ETES,RVETIT,RAMES–O ANALIST I KLUT TE SELAIKUT M EMERN BATHORE!?Kujt ja kerkondreesine ti o mender intelektual pas 25 vjetesh kur ty te eshte bere kashte e koqe sheti e nuk flitet fare per sht te se drejtes e nuk funksionon .
  Reply
 4. Fern
  Kur jeni të lodhur nga sëmundjet, duke përdorur shumë tableta për çfarëdo lloj sëmundjeje dhe dhimbja ju bën të ndiheni sikur jeni duke jetuar në farmaci, nuk është çudi që disa prej nesh më parë zgjedhin të durojnë një dhimbje koke sesa të marrim i.
  Reply
 5. Akinora
  Një tjetër aksident me vdekje. Sipas policisë rreth orës , në vendin e quajtur "Tre urat" Çermë Sektor, 57 vjeçari Agim Muça, duke drejtuar mjetin tip "Ford" ka dalë nga rruga. Për pasojë ka gjetur vdekjen në vend drejtuesi i mjetit dhe është dëmtuar djali i tij shtetasi Rr.M, i cili ndodhet.
  Reply
 6. Maulabar
  Është një fenomen që ne nuk e komandojmë dot. Mund të parashikohet jo me datë e me orë se kjo është budallallëk por mund të parashikohet nga historiku i këtyre ngjarjeve, se sa kohë duhet të grumbullohet kjo energji dhe kur afërsisht mund të shpërndahet.
  Reply
 7. Bagore
  – Kuptova me dhimbje qe me theri ne zemer se cdo te thote te lakmosh ate qe nuk e arrin dot. – C’brenge te ngjall ne shpirt kur sheh se te gjithe flasin e qeshin, ndersa ti rron fill i vetem. – Kjo histori e jona qe nje vegim i mrekullueshem qe doli befas nga hici, nje pjelle e fantazise se ndezur qe ka marre trajten e nje te vertete te gjalle.
  Reply
 8. Duzil
  Një studim i Organizatës Botërore të Shëndetësisë ka zbuluar se kostoja ekonomike e rreth mijë vdekjeve të parakohshme dhe të gjitha sëmundjeve të shkaktuara nga ndotja atmosferike në Europë përllogaritet rreth miliardë dollarë çdo vit, një shifër ekuivalente me një të dhjetën e Produktit të Brendshëm Bruto të Europës në ën.
  Reply
 9. Gromi
  Vlen të përmenden: The Notebook, A Walk to Remember, Friends with Benefits, Bridget Jones’s Diary, Days of Summer Kë të shihni: S’i shpëtoni dot asnjërit, por do kënaqeni 2. Një princeshë e gjorë kërkon dashurinë. Vlen të përmenden: The Princess Diaries, Ella Enchanted, The Prince & Me, Monte Carlo, Roman Holiday Kë të shihni: The Princess Diaries.
  Reply